Rok 2007


23–25 marca, Poznań – ogólnopolski konwent fantastyki Pyrkon

I w tym roku nie mogło nas zabraknąć na Pyrkonie. Zwabieni poprzebieranymi gothic lolitami oraz paszkowymi trunkami bawiliśmy się godnie. Sam pokaz odbył się wewnątrz szkoły – pokazaliśmy klasę robiąc najbardziej zwartą ścianę wśród przybyłych drużyn. Pojedynki rozgrywały się na arenie 1×1 metra, więc nie trwały zbyt długo. Z niecierpliwością czekamy na replay.


Powrót do góry

24 marca, Baborówko – I Biesiada Wojów

Biesiadę w Baborówku zaczęliśmy od wygrania wszystkich kręgów, ścianek i pojedynków. W rolach głównych wystąpili Valgard, Eldar, Ulfar i Sławoj.

Na deser wzięliśmy udział w konkurencjach plebejskich, gdzie Ulfar miał kłopoty ze znalezieniem dziewicy z którą mógłby pobiegać. Wieczorną porą zebraliśmy się w stodole by wspólnie biesiadować do białego rana napełniając nasze gardła 50 litrami darmowego piwa.


Powrót do góry

16–17 czerwca, Mrówki k. Wilczyna


Powrót do góry

22–24 czerwca, Cedynia – I Cedyńskie Spotkania z Historią


Powrót do góry

20–22 lipca, Wolin – XIII Festiwal Słowian i WikingówPowrót do góry

10–12 sierpnia, Sieraków – II Festiwal Kultury Wczesnośredniowiecznej


Powrót do góry

7–9 września, Hofstade


Powrót do góry

27 października, Poznań, Muzeum Archeologiczne w Poznaniu

Gdy Wojan prosi o pomoc w zorganizowaniu pokazu, Kruki czym prędzej zlatują się, by wesprzeć przyjaciela w potrzebie. Tym razem było to Muzeum Archeologiczne w Poznaniu.

Imprezę urozmaicała Janettee ze swoim kramem. Grimar chwycił za duna a Eldar sie na niego nadział, gdy walczył z Erykiem. Ulfar namówił Księdza, by trochę sobie podymał u Antera – może to go rozluźni i zacznie rozróżniać pokazy od treningów. Niestety nikt nie wygrał dwóch piw obiecanych przez Ulfara za zbicie czubka Ramzesa (choć Grimar dobrze kombinował…).


Powrót do góry

Galeria Wojowników

Miłosz Paszko Orpik Sławoj Ragnar Gorm Grimar Olaf Szoszon Egil