Niewiasty

Eleonora

Eleonora
Bardzo spokojna osoba, która jednak potrafi działać impulsywnie kiedy ktoś wciera jej garść smalcu we włosy.

Storrada

magda
Jak każda kobieta kocha ozdoby, co widać na załączonym obrazku. Słynie z kunsztownych haftów, w przeciwieństwie do części drużyny, robionych nićmi.

Sandra

12207693_695915377211762_1836459374_n
Dziewczyna z charakterkiem. Miłośniczka zwierząt, dla których dobra lepiej, żeby nie piła energetyków, bo przypomina „Pan z Dragon Ball GT”.

Justyna

Justyna
Specjalistka od celnych ripost słownych (i nie tylko). Potrafi sprawić, że Houshold chodzi jak w zegarku, a przy tym jest urocza i ma talent do zarażania dobrym nastrojem.

Pela

Pela
Wytrwała tkaczka krajek, która wyznaje zasadę „ze spokojem do celu”. Wygląda na łagodną, jednak potrafi pokazać siłę żelaznej damy – nie tylko wobec nieułożonego drewna, wobec męża też.

Angelika

angelka
Jedna z najgłośniejszych niewiast, wszędzie jej pełno, przy czym niezwykle łagodna wobec swego męża. Najchętniej realizuje się przy swoim ulubionym rzemiośle – gotowaniu potraw w obozowej kuchni.

Maria

maria
Niesamowicie opanowana osoba. Nawet Wilku tylko niekiedy wyprowadza ją z równowagi. Prawdopodobnie chce przetestować granice swej wytrzymałości, gdyż postanowiła wyjść za niego za mąż.

Asia

asia-h
Jedna z nielicznych kobiet, które dołączyły do nas samodzielnie i dobrowolnie. Intensywnie doskonali swoje rzemiosło i wiedzę historyczną.
Prawdopodobnie stara się tym odwrócić swą uwagę od myśli co z nas za ludzie.

Ola

ola-kozinska
Dziewczyna Patryka. Cicha osóbka, ale z wyjazdu na wyjazd się rozkręca. Prawdopodobnie zorientowała się, że nie wszystko, co mówimy, jest na poważnie.

Ola

ola

Justyna

justyna_wjcik_rakowa-1
Druga połowa Raka. Na szczęście – złośliwa, więc dostarcza nam regularnie nowe zabawne pseudonimy dla swego oblubieńca.

Natalia

12179632_1193210337360437_2092147059_n