Kandydaci

Zdzisław

Zdzislaw
Zdzisław, zwany czasami (na skutek bełkotliwej opowieści marynistycznej) Pontonem. Od Wolina 2011 występuje w pakiecie ze swoim synem, zwanym Zdzichsonem.

Tomek

tomek
Niby wszystko byłoby z nim fajnie, ale niestety – on jest leworęczny. Stara się nadrabiać zdolnościami muzycznymi i aktywnością na treningach.

Loðfíll

maniek2
Wojownik wagi ciężkiej – po Wolinie 2016 wiemy, że trudny do strącenia z ławki i z ambicjami do zatrzymywania ruskich pociągów. Cóż jednak z tego, skoro nie dość, że jest mańkutem, to jeszcze, jak sam mówi, … mu ciągle wisi. Jego imię posiada ukryte znaczenie – nie jesteśmy pewni czy warto sprawdzać jakie.

Wernest

wernest
Imię wybrał takie, że było kwestią czasu aż sobie sami uprościmy. W wyniku gry słów został Tofikiem. Podobieństwo do bohatera pewnego skeczu kabaretowego zupełnie przypadkowe. Jest jaskrawym przykładem tego, że absolutnie KAŻDY może zaistnieć w internecie. Nie tylko przydzwoni w cymbał, ale znajdzie jeszcze 10 sposobów na wszystko.

Jaskier

jaskier
Koneser zarostu a’la Adam Małysz. Tworzy różne rzeczy ze srebra, mosiądzu i złota. Typowy przedstawiciel drugiej linii. Uczynny, grzeczny i miły, co obserwujemy z niepokojem. Czasami obawiamy się, żeby nie cofnęła mu się mutacja głosu.

Donat

donat
Wybitny szewc, zawsze w zanadrzu ma dla siebie zapasowe buty, niestety oba prawe. Ręce dla odmiany ma dwie lewe. Z jego hełmu można napoić małą stadninę koni i jednego prosiaka. Skrzętnie skrywa swoje myśli a często nawet obecność.

Huginn

hugin3
Jak sam o sobie powiedział, nie jest przystojny jak Brad Pitt, nie jest zbudowany jak Schwarzenegger, za to liże jak Lassie. Drużyna rozumie, toleruje i nie ma nic do dodania.

Ivar

ivar_0
Po gorączce sobotniej nocy nazywany również Tulipanem. Zawsze się uśmiecha, nawet gdy nie rozumie. Obawiamy się, że może to być wynik jakiegoś urazu na treningu. Sprawność ostrza wykorzystuje również w kuchni i kusi nas żeby wreszcie spróbować. Szukamy ochotników do testu.

Krzypas

krzypas2
Duży, głośny i wszędzie go pełno. Prawie jak autobusy Jelcz w małym mieście. Jak widać posiada czasami nieodpartą chęć blokowania ciosów twarzą i resztą głowy.. Wcielenie ducha powieści Grek Zorba, ale słabo sobie radzi ze spokojem. Niespokojnie reaguje na ksywkę Przypas, i dlatego pewnie niedługo tak go będziemy nazywać.

Osiej

osiej

Arek

arek

Igor

igor

Galeria Wojowników

Gorm Ulfar Eldar Liponsson Miłosz Hakon Grimar Sławoj Egil thorn